České Budějovice – 1.FC Slovácko 0:0

Nakonec jsem zápas sledoval na netu, protože si pro mě přišla kmotra chřipka. Bod dobrý. Škoda že jsme neskórovali z převahy, do kterého jsme se dostali po střídání Matalyhy v brance. Který doufejme že se uzdraví, protože jinak by situace v naší bráně byla kritická, i když si Heča včera nepočínal nijak špatně. Pár branek po českobudějovických akcích sme ale taky mohli dostat, takže bod spravedlivý, navíc ostatní zápasy klubů zralých na sestup dopadly taky podle našich představ.

Zajimavý zpestření si pro internetové diváky tohoto zápasu připravilo tipování.cz, když přenos ukončili cca 2 minuty před koncem s hláškou, že přenos skončil a že zápas najdeme později v archivu. No jo, zápas se nastavoval o 9 minut a fajront je fajront….

V sobotu nás čeká opět důležité utkání proti Příbrami. Hraje se od 18:00.

Report nebude čertův Švagre?

4.4.2011 000 08:21 napsal ondicz

  1. Švagr napsal(a):

    Po uvážení přech pro a proti jsem zvolil rodinný nedělní oběd v Míkovicích, takže report by byl stejný, jako ten tvůj. To utnutí v závěru přenosu mě dostalo, kór když zrovna letěl míč na naši bránu. Upřímě můžu říct, že jsem udělal chybu a měl jsem jet. Výhodou výjezdu oproti on-line sledování je to, že nevidíte tu hrůzu, co předvádí naši hráči z takové blízky. Tolik KU* a PI* a ČU* co lítalo po pokoji tady snad ještě nebylo. Měl jsem dokonce pocit, že už si Úča balí kufry a podepisuje žádost o rozvod :-D No co, emoce!

  2. ondicz napsal(a):

    aha…hofáku, aspoň tys jel?:)

  3. Pett napsal(a):

    Když mi pak ráno psal Dejv,že ty jsi kaput a on že se bude radši šprtat,tak jsem se na to vysral též.škoda,že jsem ráno nezavolal Peckovi,v tv jsem ho viděl,že tam jel.Výkon včera děs,ještě že na těch výjezdech nejde často vidět ani na hřiště.Ilja zachytal slušně,na příbram snad bude Ok.Jdete pochodovat v sobotu?

Napsat komentář