Kuriozity

Fanoušci Bohemky slíbili na stadión už přes 16 miliónů a se slávisty chtějí do voleb

Ve Vršovicích nebude nikdy klid… Fotbalisté Bohemians 1905 by měli minimálně pět příštích sezón odehrát v pronájmu v Edenu. Fanoušci klubu se s tím však nehodlají smířit. Spustili projekt „Zachraňme Ďolíček“ a od soboty se zavázali k příspěvkům přesahujícím již 16 miliónů korun. A nejen to, spolu se slávisty chtějí na podzim vyrukovat do komunálních voleb.

Bohemians 1905 mají uhradit 17 miliónů za Morávka a spol.

Fotbalový klub Bohemians 1905 má zaplatit zhruba 17 miliónů korun správci konkurzní podstaty FC Bohemians Praha. Rozhodl o tom v pátek Městský soud v Praze. Jde o peníze, které prvoligový celek utržil za přestupy a hostování hráčů. Ti byli v minulosti zahrnuti do konkurzu, kam se dostal původní klub FC Bohemians Praha.

Slovácko Slovácku

Celková částka: 43443

31.5.2010 000 13:07 napsal sedláček

 1. ondicz napsal(a):

  je zvláštní že takovou částku darovalo jenom 218 fanoušku, tj cca 80 táců na hlavu….no ať jim to vyjde, i když to spojení se sešívkama do komunálních voleb teda nechápu

 2. Pett napsal(a):

  Tak mezi těma hlavama byli asi i Šíp,Trojan a pár podobných.Těd mají ůčty má dáti , dal skoro šul nul :-)

 3. Švagr napsal(a):

  Škoda, že jim to tak nevyšlo. Ale víte, co není škoda? Že Zlínské partaji se nepodařilo postoupit. YEAAAAAAAAH!

 4. Buboš napsal(a):

  Ty jo ti bohemáci jednou budou muset hladovět a prodat aj spodky,aby ten klub konečně zachránili jak se jim to tam furt sere.No a s tím Zlínem Švagře nevím.Radši na pořádný výjezd(vycházku) do Zlína,než dvakrát do Teplic nebo do Hradce.Derby je derby;)

 5. Švagr napsal(a):

  Hej, vrahouni, jak to uděláme s permicema? Už je máte vyměněné? Jsem momentálně ve finanční tísni :-( Myslíte, že by se to dalo vyměnit i před sezónou?

 6. Buboš napsal(a):

  Kup si jenom slevenku za dvě kila a je.Přes sezónu už to asi nevyměníš.

 7. Jiri napsal(a):

  Švagr: To máš tak dobrý flek?

 8. Švagr napsal(a):

  asi to vyřeším slevenkou… takže kdyby si někdo chtěl ode mě vzít permici a využít tak slevu na permici letošní, ať se ozve*

 9. Pett napsal(a):

  Kolik by to vyšlo ta permica?Možná bych ji vzal,ale taky je nějak fin. tíseň :-/

Napsat komentář