Turnaj fanoušků 13.února

Takže bombarďáci, poslal sem přihlášku na tu halovou taškařici. Vypadá to že zájem „našich“ lidí je, tak to teda zkusíme. Předem zdůrazňuju že pokud se k účasti přihlásíte, tak doufám že se tam opravdu potkáme. Abysme v nedělu ráno nezjistili, že 3/4 týmu leží ještě někde na zemi v putyce nebo že se jim prostě a jenom nechce. Samozřejmě že účast odříct můžete, ale udělejte to aspoň s trochu rozumným předstihem, když už to bude nutné.

Podle komentářů v minulém článku to předběžně vypadá na potvrzenou účast těchto borců:

Ondicz, Švagr, Buboš, Dan, Válec, Pett, Holaňďan, Laca, Plukovník, Peťuška

Starý plesnivý Sedláček hrát nechce, takže nám bude platit a nosit pivo. Z lidí co mě momentálně napadají je teda potřeba zjistit zájem Laci, Zimajza, Holaňďana a Plukovníka Alina. Ať se teda dotyční vyjádří v komentářích nebo je někdo kontaktujte.

30.1.2011 000 18:07 napsal ondicz

 1. Pett napsal(a):

  U mě trochu změna,učast 50% na 50%.Nevím,jestli nebudu mimo uh

 2. alin napsal(a):

  tož teda hlasím,že o zimajzovi nic nevim,ale silny,dalo by se říci,že 100% zajem jsem zaznamenal u pana Lacíka i holandana Ladika,no a petus(mezi nami spíše znám jako Peťuška) chce jít od začátku „dokonce“ chytat mezi Ty tři tyče!!! A co se mne týče po mém „lasoCupském“ vystoupení s červeným nadechem,si myslím že horší to už nebude.TIMTO také chci stanovit naš cíl: Musíme dát“nejméně“ 2(DVA) gooli,aby naše tažení po turnajích melo vzestupnou tendenci,NEMAME CO ZTRATIT ,he

 3. Švagr napsal(a):

  Se strategií „2(dvou) gólů“ naprosto souhlasím! Buboš má natrénováno, Válco-stroj může jen překvapit a týmový duch nám určitě přinese zlepšení o 100% z minula.

 4. ondicz napsal(a):

  tak to vypadá na slušný zájem, teď jenom se tam opravdu v nedělu sejít:) a ke strategii 2(dvou) gólů se taky připojuju. zjištěte někdo ještě Zimajza jak je na tom

 5. MarekZ napsal(a):

  zdarec,
  tož šel bych do teho,ale nevím nevím jak na tom v nedělu budu.Páč den předtím budu pit :-D

Napsat komentář