Bzenec 1991

O pár příspěvku dál se řešila kontroverzní Machinova antiplátěnkářská fotomontáž. V diskusi padla i kapela Orlík a tak jsem si vzpomněl na video, které sem citoval(nepřesně) u prehistorického záznamu alkopunkového vystoupení Tří Sester.

Jde o reportáž z dnes naprosto kultovního koncertu v nedalekém Bzenci v roce 1991. Dva roky po revoluci se tam sešly oi/punkové kapely, jejichž složení bylo opravdu pestré. Stejně jako složení publika. Naprostá pecka je filozofický výstup máničky na téma „vztahu mezi skinama a normálníma lidima“. Za povšimnutí stojí určitě taky skalní fanoušek kapely My Lai na konci. Ten koncert musel být dost zajímavý, protože někteří návštěvníci jsou podle videa velice překvapení co že za kapely přijelo a jaká vládla atmosféra. Každopádně to musel být zážitek na celý život.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=_tE80k3d55Y 500 375]

25.10.2008 000 11:03 napsal ondicz

  1. machin napsal(a):

    Vy tady resite skiny, manicky a buh vi co a to, ze na Tomaci zmizely pisoary nikoho nazajima… kurva drat.. ja se na to chlastani muzu vy……

  2. ondicz napsal(a):

    hovno, tos už byl doma, a tam pisoáry nemáte. a ta misa kde si se vychcal byl váš dřez. A ten člověk stojící u toho dřezu vedle tebe byla lucka dělající snídani. A ta snídaně so jsi snědl bylo to, co jsi našel v posteli po probuzení.

Napsat komentář