Rumunsko – 1.FC Slovácko 2:1

Škoda, velká škoda….Gólem těsně, ale kurva těsně, před koncem utkání jsme přišli o celkem cenný bod z Letné. Dobrý výkon předvedl opět Mira Filipko. V obraně to bylo podle mě tentokrát slabší.

Výsledek utkání se sice nepovedl, ovšem z pohledu fandění to byla paráda. Při internetovém přenosu byli modrobílí Fanaticos, kteří se vydali na cestu do Bukurešti, slyšet skvěle a atmosféra byla jako na domácím utkání. Rudoši v domácím sektoru se probírali k pořádným výkonům jenom v tom momentu, když už bylo fakt trapné jak naše banda ovládala atmosféru na stadionu.

Samostatnou kapitolou je přístup Sazky jako provozovatele tipovani.cz, k zajištění internetových přenosů. Těsně před utkáním jim totálně zkolaboval server a přehrávání šlo spustit asi až kolem 30. minuty. Podobně jako při přenosu páteční předehrávky, která měla taky problémy. Prostě klasický diletantismus. Snad se tam ti kašpaři proberou a uvědomí si v jakých dimenzích zájmu o sledování se pohybují.

Na tipovani.cz jsem se v týdnu ptal, jestli mají v plánu archiv zápasů. Odpověď byla, že někdy koncem srpna by archiv měl běžet. Zvláštní, když liga začínala v půlce července….

Příští zápas hrajeme v sobotu 31.7. od 18:00 hod. doma s Hradcem Králové.

UPDATE
Jak jistě víte, zrodila se aféra. Řepka plivl na Volešáka.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Hgg7S2nZkI0 500 375]

25.7.2010 000 11:46 napsal ondicz

  1. Pett napsal(a):

    To fakt nasere :-/

  2. Jiri napsal(a):

    zase další Řepkovina hehe

Napsat komentář