Hystéééérijaaaaa

Po nepříliš povedeném zápase se část Brigády přesunuje na Mír, kde se konalo metalové setkání s hlavní hvězdou kapelou Hyteria, kde jako kytarista působí kamarád Kožak. Metalu nikdo moc neholdujeme, ovšem to co předvedla první kapela bych označil za děsné. Ale možná tomu fakt nerozumím, a kluci jsou třeba fajn kapelka. Přesunuju se zpět na bar, kde zevluju s pivem a Olinem ve stylové mikině Motorhead, který nás vlastně na koncert nahukal, protože došel takto podezřele oháklý už na fotbal. Po Míru se pohybuje taky Miták v dresu londýnské Chelsea a rozdává pohlavky za špatnou výslovnost názvu toho klubu. Možná i díky těm pohlavkům doteď nevím jak je to správně….Na záchodě ještě potkávám a zkušeně otravuju Kožaka, se kterým si domlouvám, že na mě mrkne během vystoupení.

Koncert Hysterie je už jiná káva, sice pořád metal ale zábava je v plném proudu. Hrozíme paroháčama, zpíváme neznaje texty a ve finále učím s Machinem metalisty pogovat. Musím řict že bez úspěchu, protože jejich reakce byla jak na koncertu Mňágy. Lajdáci.

Po Hysterii už jenom dorážíme večer mletím neskutečných hoven. Otvírám si improvizovanou psychiatrickou poradnu a diagnostikuju Mitákovi tzv.Aspergerův syndrom, čímž mu dělám obrovskou radost, protože se mu tím dost vysvětluje jeho problematický sociální život. Dokonce si název diagnózy poznamenavá na papírek, pro další studium. Nebo možná proto, aby si ho dal v autě za okno a mohl parkovat na vozíčkářovi.

Jenom abych pak nezapomněl. V nedělu je v Kunovicách požární útok či co to je, tož bysme mohli zafandit Olinovi.

19.4.2009 000 10:24 napsal ondicz

Napsat komentář