Střížkov – 1.FC Slovácko 1:1

Kurva tož toto ne modrobílí panáčci v kopačkách. Něco tak odporného z naší strany jsem snad nezažil. Všichni hrajou kulové, plazí se tam jak lemry a ještě se nechají kartovat za odhazování balonu a pindání. A ke všemu natahují čas jak kdyby sme hráli s Realem v 85.minutě 0:0. Přihrávky na paty, centry do prdele, důraz jak v basketbale, pohyb Sedláčkovy brigády na Laso cupu. Stačilo pár balónů do našeho vápna a propukal chaos. Prostě hnus a těm našim 30 statečným co tam za nima dneska jeli by se měli všichni omluvit. Něco se musí stát, a tím je obligátní výměna trenéra. Mně nejde o Mazuru, mně jde o to že čekáme na něco co pravděpodobně nikdy nepřijde. Toto není záchranářský křečovitý boj, ten tým je prostě totálně v prdeli. Pokud se pletu, tak budu velice šťastný.

14.3.2010 000 19:09 napsal ondicz

 1. Pett napsal(a):

  Amen!Nalhávat si,že je to dobré,že se to musí zlomit je pčovina,jak to píšou někteří na fcs.Ještě,že jsem tam dnes nejel . . . .

 2. SLOVACKYPEKELNIK napsal(a):

  Piča neporazit ani Bohemijans sračkov to už je na pováženou!Nevadí sešity rozsekáme a všecko se v dobré obrátí…(zvracení)

 3. SLOVACKYPEKELNIK napsal(a):

  Fuj a další zvracení

 4. Švagr napsal(a):

  Čte se to hrozně špatně, ale pravda někdy vážně bolí. Když sem si přečetl ten článek, tak sem z toho ke konci cítil tu úlevu, jak z autora ta nasranost z nicnedělání a přizdisráčství modro-bílých aspoň trochu spadla. Evidentně se pomalu dostáváme do fáze, kdy na stadion budem chodit jen kvůli fandění, protože o fotbale z FCS strany nemůže být řeč ani v nejmenším.

  A to byla plná huba keců „My jsme stejně prvoligoví“. Jestli chcete dokázat, že jste to mysleli vážně, tak KUR*A zaberte!!!!

 5. Eva napsal(a):

  doufám,že si to přečteme nejenom mi,možná by mohl někdo poslt link do šatny – aby si přečetli i hráči a trenéři. Protože pravda je taková,že na Střížkov jsem sice jela,ale ne kvůli fotbalu. A mezi námi – i ten support stát za starou belu :-(

 6. Pett napsal(a):

  Ten Mazura mě sere :-( Už to tady je jak u repre,výsledky žádné,jen samé pařby

Napsat komentář