Redakční tip na léto

Mámě červenec, čas dovolených a slunečních grilovaček u vody. Pro správného Čecha Hop Hop Hop strávených nejlépe u vod Jadranu v Chorvatsku se spálenýma zádama a přesvědčením že „nějaký blbec mi nebude říkat, kdy můžu do vody“ nebo „nějaká blbá cedule mi nebude říkat, že tudy nesmím chodit z důvodu nebezpečí zaminování“.

Dneska mám tedy jeden tip na prožití netradičního zážitku v Chorvatsku, který je určitě zábavnější než oblíbený kousek českých turistů, spočívající odfouknutí lehátka s českým dovolenkářem na širé moře během bouřky (souvisí s výše uvedeným „nějaký blbec mi nebude říkat…“).

Níže uvedená písnička vyřvávaná z terasy apartmánu při večerní pijatice jistě vzbudí dostatečný zájem domorodců a o zábavu bude určitě vystaráno. Text má výhodu v tom, že má široký záběr, a úspěch celé akce je tedy předvídatelný na území celého Chorvatska. Rekreanti na jihu v okolí Splitu jsou na tom ovšem nejlépe.

A pozor! Je potřeba dbát na správnou srbskou výslovnost textu, ať je efekt opravdu dokonalý.

Takže namazat puchýře pantenolem a jedem!

Mrzim Hajduk i Torcidu,
Mrzim tebe, “Marjane“,
I sa sekirom u ruci,
Poklaću sve Splićane!

Mrzim Zagreb i Bad Blue Boyse,
Mrzim tebe, Tuđmane,
I sa sekirom u ruci,
Poklaću sve ustaše!

Hamburger, čizburger,
Pica i pomfrit,
Mi imamo McDonalds,
A nema ga Split.
Ale, ale,
Ale, ale,
Jebi Zvezdo HDZ!!!

pozn. v rámci aktuálnosti je lepší nahradit „Tuđmane“ za současného chorvatského prezidenta Mesiče. Pokud je teda Tuđman jako Tuđman….

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=OwFl6vvNHPo 500 375]

12.7.2010 000 08:00 napsal ondicz

Napsat komentář