Sagiču díky

Jaké bylo mé překvapení, když jsem včera po návratu domů našel ve schránce dopis se slibným textem u mého jména „Kamarád do deště“. Dvěma skoky jsem přeskočil schody a naši kočku a už jsem nervózně trhal dopisní obálku. Nejdříve na mě vykoukla fotografie Sagvana Tofi. To už jsem tušil, že se mi plní druhý životní sen (prvním bylo studovat právnickou fakultu min.7 let). Kapánek jsem znejistěl, jestli nejde o nejapný žert některého z kumpánů, ale skvrny od sperma z drinku Sex On The Beach na dopisním papíře mě utvrdily v tom, že jde o pravou Sagvanovu odpověď na mé pozvání na květnovou oslavu mých narozenin. Trochu mě zamrzelo, že odpověď přichází s 6 měsíčním zpožděním, ale protože ze stránek bulváru vím, že pařby na večírcích chtějí celého člověka a moře času, nemůžu se na Sagvana zlobit.

Milý Ondro,
omlouvám se Ti, že jsem nepřišel na Tvoji narozeninovou oslavu ke Zdenovi na zahradu. Měl jsem nějakou práci. Pral jsem se s taxikářem, a beztak u Zdeny nebyly žádné modelky.

Tak snad příští rok.

Sagič

Takže ještě jednou Sagiču díky. Je fajn pocit, že si vzpomeneš na obyčejné smrtelníky, které můžeš kontaktovat pouze dopisem, protože dveře pařeb, kde se žije opravdový život, jsou pro ně navždy uzavřeny. A díky za tvoji hubu a filmy. A také za to, že když si ráno koupím svůj milovaný bulvárek, můžu se zasnít a s lehčí duší přežít další zbytečný den upachtěného života navždy ztraceného kdesi na Slovensku.

A ještě něco pro pohlazení dušičky
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=C990tKebOKA 500 375]

11.11.2008 000 11:19 napsal ondicz

  1. Jiri napsal(a):

    Sagiča na narozeninách nevim nevim. Po pěti minutách bych ho narval do té nádrže na dešťovou vodu a hodil do rybníka.

  2. Jiri napsal(a):

    This is what i call popular music…

  3. machin napsal(a):

    Ty vole Ondiczu a nebylo to nahodou pro me ?? Mozna mi to k tobe Sagic poslal diky me letosni stehovaci manii (Kulový Machin) asi nevi kde zrovna bydlim.

Napsat komentář