1.FC Slovácko – FK Mladá Boleslav 1:0

Jsme zpět. Den po utkání s Boleslaví byla pro neuhrazení poplatku vypnuta doména sbrigada.net, ale kreditní karta vše rychle napravila a tak můžeme opět do internetu šířit naši modrobílou pravdu.

Co se týče posledního utkání, tak není co vytknout. Škodovky jsme sfoukli jak svíčku, kotel byl po delší době opět v dobré kondici a byli jsme tak odměněni mikulášskou nadílkou v podobě 3 bodů. Hoši děkujem!

Pochvala patří i Voliči Plukovníkovi, který vlastní iniciativitou zabezpečil obnovu našeho šatníku, na stadionu otevřel svůj stánek a předal nám objednané hustokruté firemní mikiny. Adidas bundy se 4 pruhama budou prý na jaro.

Výhra nás před zimní přestávkou usadila na krásném 8. místě a jsme tedy definitivní zimní vládci Moravy v klidném středu tabulky. Situace v klubu i mimo sportovní stránku se zdá být dobrá, což je v době, kdy se Baníku prodává stadion a v Olomouci dělají z mafiánů sportovní manažery, velice příjemný pocit. Doufejme tedy, že vše dobré bude pokračovat.

Nyní nás čeká zimní přestávka. Už sou naplánované nějaké přípravné utkání, takže snad se na některém sejdeme ve větším počtu. V pondělí se uvažovalo o i nějakém mimofotbalovém setkaní v lednu….

Modrá!

9.12.2011 000 18:14 napsal ondicz

  1. Jiri napsal(a):

    Tož mikča dobrá, koupím ještě jednu v Lku a připiš si tam i ty trička 2x

  2. Volic plukovnik napsal(a):

    Toz v lednu nejake to potkani neni spatny napad,doporucuju po 15.1. ,tam bych dal dohromady obednavku firemnich hader,he

Napsat komentář