1.FC Slovácko – FC Brno 0:2

Co k tomu napsat? Ostuda, podraz a zklamání. Myslím že po nich nechceme zase tak moc, ale to je jim asi úplně jedno. Po nehorázném výkonu, ať už byl způsobeným čímkoliv, máme celorepublikovou ostudu a zklamaný a totálně nasraný kotel. Včetně mě. A to musím říct, že abych se takhle nasral skrz fotbal já, to už se musí stát superprůser, protože člověk je prostě za ty roky vycvičený, smířený a v určitých chvílích pokorný. Jenomže všechno má své pověstné meze a ty byly v sobotu překročeny tak, že na vlastní oči už tuto sezónu naše modrobílé šohaje vidět prostě nechci.

Je samozřejmě na každém z Vás, jak s celou věcí naložíte. To co píšu nahoře je čistě moje stanovisko a rozhodnutí.

Každopádně věřím, že to co se v sobotu stalo nebude v budoucnu znamenat nějaké změny našeho přístupu k tomu, proč a v jakých počtech se pravidelně na stadionu setkáváme. OGGY!

9.5.2011 000 08:33 napsal ondicz

 1. Pett napsal(a):

  Jak jsem chtěl do Teplic,tak to rychle padlo.Komedie bylo dost.S bojkotem nejsu rozhodlý,ale nebylo by špatné zajím pro změnu na FCS frndy,nebo Chlopácko B.

 2. Jiri napsal(a):

  Něco by to chtělo to máš pravdu, ale sejít se musíme.

 3. MarekZ napsal(a):

  Sejdem se v pekle :-D :-D

 4. Švagr napsal(a):

  V diskuzi jsem navrhoval sejít se v dědině a „fandit“ celou dobu tam. Zpíval chorály s akustikou konstrukce severní tribuny, mít po ruce stánek s pivem, když to někdo nevydrží, tak se může kouknout na fotbal na televizi. Myslím, že by to bylo zajímavé oživení a třeba by to přilákalo i další lidi do kotle. Zkrátka uplést z hovna byč :-)

Napsat komentář