Dukla versus Čáslav

Následující text je podle slov správce webu hooligans.cz z jeho emailové schránky. Popis toho, jak hustě to chodí v druhé lize. Ještě že už sme z toho pekla nadávání rozhodčímu a okopaných bubnů pryč…

„zenit čáslav-dukla praha(Pohled Dukla)“

„navíc ještě byla pozápasová bytka zdvouma nevím jestli fanouškama čáslavi,ale určitě s opilejma nebo napitejma klukama .napřed procházíme kolem a navíc nazačátku si nás asi celý zápas okoukávali.protože sme nedávali rozhočimu.napřed že nám podaj ruku ,poté koply do velkého bubnu,náslodovně mě ukradli Šálu apoté se schílila bitka,kdy našemu předsedovi FANS klubu rozbily brýle.a poté přijel jeden snad otec jednoho toho vandala.ten druhý s mojí šálou zmizel buhví kde.
Bylo nás sice 9 proti 2,ale přesto sme prohráli.

To je něco o našem výjezdu do Čáslavi.“

8.10.2009 000 20:04 napsal ondicz

 1. Švagr napsal(a):

  Některý ty pohledy na zápas z „hools“ pohledu jsou hodně srandovní.

 2. Švagr napsal(a):

  To mi připomělo pozápasovou příhodičku s Baníkem, kterou sem zažil. Z Františkánské ulice se vyřítil (no spíš vypotácel) nehorázně ožralej a evidentně ztracenej fan Baníku. Šála se na něm klimbala a já sem si říkal „Mám?…Nemám?…“ Nakonec ve mě ale zvítězil sportovní duch, nebyl sem za zmrda a šálu sem mu nechal. Navíc – co bych si počnul s Baník-Katovice šálou.

 3. Válec napsal(a):

  Ten tipan mel gramatiku na stejne urvoni jak ja jen sloh mu moc nesel, ale verim ze to musela byt fakt dost husta atmosfera plna poviku a nadávek.
  Ja chci taky druhou ligu :)

 4. olin napsal(a):

  sala banik-katowice..hmm..panecku to by byl ulovek..kdo vi jak by se zachoval on kdyby te videl vozraleho jak tu svini:)ale jak pises prevladl v tobe sportovni duch a to se ceni…tak panove uvidime sa na bohemce

Napsat komentář