Co takhle do SYNOT TIP ARÉNY?

V sobotu se hraje v 18:00 s Bohemkou. Cena autobusu 299/150Kč. Já a Ondicz asi jedem takže kdo bude chtít přidejte se. Info nám dejte do komentářů.

Přihlášky zde

3.8.2010 000 08:16 napsal sedláček

 1. ondicz napsal(a):

  hlaste se šlompáci, vypadá to na pěknou účast našich fans, navíc klokani mají údajně během zápasu protest před stadionem, takže budeme doma nejen podle názvu arény:)

 2. Pett napsal(a):

  U mě to vypadá až do JBC asá

 3. BADruna napsal(a):

  Drazí příznivci FC Slovácka, poněvadž jsem v poslední době zaneprázdněná prací a poměrně náročným přítelem, nestíhám se věnovat „fanouškování“ . Rozhodla jsem se proto, potěšit Vás, menším sponzorským darem, který jsme sami dostali jako sponzorský dar od pana Amunsena z Ruska, v podobě pěti balení barev na obličej, skládající se z modré, bílé a -nechápu proč- červené komunistické barvy (snad pro značkování nepřítele). Abych pro Vás tuto maličkost získala, musela jsem absolvovat spoustu nelehkých překážek. Například vyčkat, aby se šéf nedíval, když mi barvičky NÁHODOU spadnou do kabelky, NÁHODOU zašantročit fakturu na které je uvedeno, že jsem tyto barvičky převzala…Kdo bude mít zájem o novou fasádu, nechť se přihlásí v podobě komentáře. Pro mě možná bude snazší zaúkolovat Jiřího a ten určitě barvy svěří do správných rukou. Takže Sedláčku, ozvi se. Mám i řehtačky od pana Ferneta, které by se mohly také hodit k fandění. Pro ty je třeba se zastavit do baru za Baru osobně a dát si panáka Ferneta. Jinak pivo jsem u nás usmlouvala na pětadvacet kaček, což je přijatelná cena i pro mě samotnou. Sportovní přenosy u nás jedou denně, resp. úterý, čtvrtek, když mám otevřeno:-D. O víkendech se nadále můžete účastnit ožralecké akce, které si můžete přečíst před vchodem. Jen pro příklad: Tullamore 32,-, Míchané nápoje 32 – 45,-, Rumíček 14,- …Kdo bude zvracet, nevadí, máme šikovnou paní upratovačku zo Slovenska, která mi mimochodem kradla za barem. Pardón za reklamu. Fanoušci třikrát zdar.

 4. BADruna napsal(a):

  Pozn.: 1. Amunsen asi není z Ruska- jen jsem tak plácla:-). 2. Nechápu, proč mi antispam hlásí, že jedna+ tři není 4:-(

Napsat komentář