if ((FCS-PRIBRAM == 1)and(JIHLAVA-SFC == 1){POSTUP}

Trocha té postupové matematiky pro ty, kteří nečtou nástěnky nebo neumí počítat, ale umí číst. Ti kdo ani nečtou nástěnky, neumí počítat ani číst se zeptají Sedláčka přímo na čtvrtečním utkání. To, že informace o možnosti postupu sděluje Sedláček musíte vy, kteří umíte číst předat ústně těm kteří číst neumí, protože tento článek z logiky věci nepřečtou. To platí i pro nevidomé, kteří zavítají na zápas s Příbramí se podívat na myslím že z pohledu diváka zajímavé utkání plné krásného fotbalu, který bude radost sledovat.

Před posledním kolem jsou jistým postupujícím Lžibohemians ze Střížkova. Naopak možnost postupu ztratil Hradec Králové. Tři týmy, které se vzájemně i na dálku poperou o druhé postupové místo do I.ligy jsou Opava, Příbram a Slovácko.

2. Opava 50
3. Marila Příbram 49
4. 1.FC Slovácko 48

Vzhledem k počtu bodů má samozřejmě největší šanci Opava, ta zajíždí na hřiště Jihlavy. V případě výhry je postupujícím bez ohledu na výsledek utkání FCS – Příbram. Pokud Jihlava Opavský klub porazí a zároveň Slovácko zdolá Příbram postupuje Slovácko. Další variantou je prohra Opavy a Slovácka. V tomto případě postupují Starkovy ovečky. Příbram díky lepším vzájemným zápasům postoupí také za situace pokud na Slovácku uhraje alespoň bod a Opava svůj zápas prohraje. Při remíze na obou stadionech postupuje Opava.

Poslední možnou variantou je remíza Opavy a výhra Slovácka a tím pádem stejný celkový bodový zisk obou těchto klubů. V této situaci postupuje FCS, ovšem pouze v případě vítězství o 3 branky a více, protože obojí vzájemná utkání těchto klubů skončila remízou a Opava má lepší skóre.

3.6.2008 000 11:13 napsal ondicz

  1. Turecký zmrzrlinář napsal(a):

    A co když prohraje Opava, Příbram aj my? Co pak na to řekne Marila, která neumí číst, psát ani počítat? Dá aspoň Sedláčkovi?:-) A zajímá to Válca?

  2. ondicz napsal(a):

    turecky zmrzlinář: s dalšími dotazy se obraťte na jan.tleskac@shop.letajicikola.cz

Napsat komentář