Urawa Red Diamonds

To že Japonci mají úchylný vkus je fakt. To že mají rádi dost podivné soutěže je taky fakt. To že dali světu pokemonovou zvrácenost je fakt taky. Ale fandit kurva umí. Minimálně přiznivci klubu Urawa Red Diamonds.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

27.9.2009 v 20:53 napsal ondicz

 1. Megadeth napsal(a):

  No ty budeš dobrej blb, ty je znáš osobně? Že to o nich tvrdíš, že mají uchylní vkus já jsem v japonsku byl a o svých kamarádech bych teda nikdy neřekl, že jsou uchylní co to jako má být, ty budeš asi hodně jednoduchej a soutěže mají paradí je tam vtip a nápad narozdíl od čechů, kteří jenom kradou reality show z ameriky a pokemoni jsou normální anime pro děti, nechápu že to někomu vadí. Běloši jako ty jsou fakt nemocní. Doporučuji ti tam na chvíli zajet a nehltej tak ty kecy z novy uděláš líp. PS: např gore filmy je žánr který mám já hodně rád takže jsem podle tebe uchyl? Jseš šašek.

 2. ondicz napsal(a):

  jak se jich můžeš zastávat ty zrůdo! vždyť otrávili amerického prezidenta!

 3. Jiri napsal(a):

  Pane Megasmrťo bez A. První by mne zajímalo jak se člověk dostane k tak starému článku a reaguje na něj. A za druhé to přeci nemůžeš myslet tak vážně. Ňadra, buben a činely. “To je celé”

 4. Megadeth napsal(a):

  Pane Jirí vy jste tada klaun jen co je pravda tak za A: Megadeth tam žádné “A” není protože se jedná o americkou metalovou kapelu za B: Reaguji na článek stejně jako regujete vy na mě na tom nic není je to jednoduché stačí zapnout PC s internetem a C: To už je holt vaše chyba, že to tak vidíte jak říkám zajedte si tam a možná změníte názor i když pro omezené lidi jako asi budete vy to není to je pravda.

 5. Megadeth napsal(a):

  ondicz: Sakra oni mě předběhli, to jsem měl v plánu já.

Napsat komentář