A zase ta média

UPDATE: Dvorní fanaticos grafik vyrobil pekelnou tapetu na PC z této fotky, k dispozici je ve dvou formátech:

1600×1200
1680×1050

27.1.2010 v 05:27 napsal sedláček

 1. Švagr napsal(a):

  BRUnTÁL PYČO!!!!

 2. ondicz napsal(a):

  jaké média? švagr se už snad rok snaží rozpoutat válku s baníkem a ty mu to tady shazuješ. jdu brousit mačetu, švagr říkal že hůligánská válka je plánovaná se zbraněma. a klidně to tu rozebírejme, nic nám nehrozí, zjistil sem IP adresu toho jednoho počítače na policejní stanice na Hradební co tam mají, takže mají zamezený přístup sem na web. je potřeba byt opatrný!

 3. Buboš napsal(a):

  No podle nedávného příspěvku Švagr spíš asi plánuje chemickou válku než nějaké barbarské sekání mačetama.Možná ještě tak kosy nebo šavle,ale mačety ty se špatně hází.No řekněte,kdo z vás už někdy hodil mačetu?

 4. sedláček napsal(a):

  Na tapetách mi chybá ta MF DNES.

 5. Švagr napsal(a):

  Už mám novou plochu….. můj styl boje je na vyšším levelu. Tak dlouho budu hypnotizovat tu fotku, až se stane něco podivného na ostravsku. Uvidíte! Do týdne bude na iDnes zpráva “Baníkovští raubíři se hromadně začali přihlašovat na policejních stanicích ke svým přečinům a svorně slibují, že už to víckrát neudělají” Nepodceňujte sílu temné strany, Jediové. Sith lord se vrací. Muhehehehehe :)

 6. sedláček napsal(a):

  Přečinem bylo podle úpravy platné v Rakousko-Uhersku a pak v Československu v letech 1852–1950 a 1970–1990 deliktní jednání závažnější než přestupek, avšak méně závažné než zločin, nověji než trestný čin. Takovým přečinem bylo například týrání zvěře. Přečiny projednávaly soudy, avšak v jednodušším procesu než zločin (trestný čin).

  Rakousko-uherský Trestní zákon o zločinech, přečinech a přestupcích, 117/1852 ř. z., který s novelizacemi platil až do roku 1950, rozlišoval tři druhy trestných činů: přestupek, přečin a zločin. Po nástupu komunismu byly novým trestním zákonem č. 86/1950 Sb. přečiny se zločiny zahrnuty do jednotné kategorie trestný čin, od 1. ledna 1970 pojem přečinu obnovil Zákon o přečinech č. 150/1969 Sb., zrušený pak zákonem č. 175/1990 Sb. ke dni 1. července 1990.[1]

  Trestní zákoník účinný od 1. ledna 2010 opět přečiny do platného práva zavedl. Přečiny jsou všechny nedbalostní trestné činy a ty úmyslné trestné činy, na něž trestní zákon stanoví trest odnětí svobody s horní hranicí trestní sazby do pěti let (§ 14 odst. 2). Ostatní trestné činy se pak nazývají zločiny.

 7. Švagr napsal(a):

  Hmmmm…..dobré vědět a nastudovat před jarní částí, ať se máme čím hájit*